Raimondas Beliauskas

Kandidato numeris sąraše - 3

Visuomeninis rinkimų komitetas „Mano Klaipėda“, sąrašo Nr. 19

Su Klaipėdos miestu Raimondas Beliauskas augo, brendo, mokėsi, kūrė, tobulėjo ir visada tikėjo, kad miestas prie jūros – vertas daugiau: „Klaipėda – mano gimtasis miestas. Čia aš gimiau, užaugau, sutikau savo meilę, visą savo gyvenimą paskyriau pilnam laisvos dvasios, imliam naujovėms miestui. 1979 m. baigiau Klaipėdos 19-ąją vidurinę mokyklą, įstojau į Kauno politechnikos institutą. 1984 m. jį baigęs tapau diplomuotu maisto pramonės mašinų ir aparatų inžinieriumi – mechaniku. Pagal paskyrimą pradėjau dirbti tuometiniame Valstybiname alaus ir nealkoholinių gėrimų kombinate „ Švyturys“ pamainos meistru – mechaniku. Per 25-erius darbo metus savo kailiu pajaučiau visas to laikmečio permainas… Etapą UAB „Švyturys-Utenos alus“  baigiau 2008-aisiais, būdamas serviso vadovu, ir toliau ieškojau naujų kelių.“

Spalvingą klaipėdietišką gyvenimo istoriją pasakojantis R. Beliauskas nei sekundei nenustojo mylėti, gerbti ir puoselėti savo miesto: „2009-aisiais prisijungiau prie ką tik sukurtos asociacijos „Mano miestas Klaipėda“, o po kelerių metų tapau antruoju šios visuomeninės organizacijos prezidentu. Aktyviai įsijungiau ir į Rotary klubo „Concordia 1826“ veiklą.“

Raimondui malonu prisiminti, kad 2011 m. jo inicijuota – ekologinės ir edukacinė akcija „Švari Dangė“ buvo  įvertinta Aplinkos ministerijoje už sėkmingą visuomeninės organizacijos aplinkosauginę iniciatyvą Lietuvoje. Pati akcija vykdoma kasmet ir šiemet  vyks jau devintą kartą.

2012 m. R. Beliauskas tęsė pradėtus mažus darbus Klaipėdai: organizavo analogų visoje šalyje neturinčią priemonę –„Klaipėdiečių dovana Klaipėdai“: miestui švenčiant jubiliejų, Jūros šventės metu Klaipėdos padangę nušvietė įspūdingiausi fejerverkai, kuriems lėšas aukojo patys miestiečiai.

Raimondas aktyviai prisidėjo ir prie iniciatyvinės grupės veiklos, užtikrinusios Klaipėdos du kartus švęstą pergalę televiziniuose projektuose „Lietuvos supermiestas“. 2013 m. R. Beliauskas prisijungė prie naujosios viešosios įstaigos „Klaipėdos šventės“ komandos ir tapo rinkodaros vadovu: „Džiaugiuosi asmeniškai prisidėjęs prie šiuolaikinės Klaipėdos istorijos kūrimo: naujos kokybės Jūros šventės renginių, šalies mastu didelio populiarumo sulaukusio Klaipėdos „Šviesų festivalio“ ir kitų projektų, garsinančių mylimą miestą“.

„Man labai svarbu, kad klaipėdiečiai jaustųsi ir gyventų oriai, būtų aktyvūs, domėtųsi ir dalyvautų miesto kultūriniame ir sportiniame gyvenime. Visa širdimi siekiu, kad kiekvienas iš mūsų būtų neabejingas ne tik savo, bet viso Klaipėdos miesto gerovei. Esu tikras, kad šis siekis gali tapti realybe, kai visuomeniniame rinkimų komitete „Mano Klaipėda“ susibūrė veiklių, kūrybingų visuomenininkų komanda“,- įsitikinęs R. Beliauskas.

„Mano Klaipėda“ kandidatas į miesto tarybą džiaugiasi, kad abu sūnūs Giedrius ir Audrius taip pat surado savo laimę Klaipėdoje, čia sukūrė šeimas, gyvena, dirba ir abu jau padovanojo po anūkę. Raimondo žmona Virginija – taip pat tikra miesto patriotė, aktyviai dalyvaujanti visuomeninėje veikloje ir kandidatuojanti į tarybą „Mano Klaipėda“ sąraše.